NORDICA MARINE SERVICES sp. z o.o. - w likwidacji
83-000 Pruszcz Gdański ul. Kowalska 2    tel.(58) 7739801
Nordica Engineering jest zintegrowaną grupą usług działającą w Miami (USA), Gdańsku (Polska) i Gibraltarze. Zajmuje sie naprawą i konserwacją statków w Polsce od 1986 roku poczynając od realizacji m/s Stena Germanica i m/s Stena Scandinavica. Nordica Engineering podejmuje się napraw i przetwarzania statków w rejsach i na miejscu postoju w Gdańsku. Posiadamy biuro projektowe z morskimi architektami. Cieszymy się znakomitami stosunkami ze stoczniami w Gdańsku i możemy zorganizować wspólny projekt, jeśli wymagane jest dokowanie. Podejmujemy się również zadań nadzoru dla armatorów. Znamy się na budowaniu statków zgodnie z wymaganiami klasowymi firm Lloyd's, DNV, ABS, GL, Ruskij Registr, PRS. Jesteśmy w stanie zapewnić prace reklasyfikacyjne na przeniesienie statku z jednego rejestru do drugiego.
Nasze działania obejmują:

Jesteśmy w stanie podróżować po całym świecie, aby zapewnić nasze usługi na pokładzie. W okresie ostatnich dwóch lat zespoły naszych pracowników latały do Miami, Los Angeles, Nowego Jorku, Lizbony, Singapuru, Kopenhagi i Vancouver, aby naprawiać i instalować systemy elektryczne na liniowce wycieczkowe.
Działamy w większości dziedzin rynku morskiego na całym świecie. Przez wiele lat nasza kadra pracowała z różnymi firmami nad wieloma projektami dotyczącymi praktycznie wszelkich rodzajów statków.
Firma NE oferuje także zapobiegawcze programy całkowitego czyszczenia kanałów powietrznych dla przemysłu morskiego. Jej mobilny system "Norseman" jest nowym efektywnym rozwiązaniem akustycznym dla problemów czyszczenia kanałów powietrznych.
Przez ostatnie lata swej działalności firma została uznana za odpowiednią do przeprowadzenia napraw na morzu i projektów konwersji w porcie. Firma osiągnęła to, co planowała. Stała się widoczna na rynku i wyrobiła świetną renomę.
Firma stale rozwija się, aby utrzymać przewage nad konkurencją. Dzisiaj firma NE dysponuje potencjałem wykwalifikowanych pracowników.